Üniversitemize yeni kayıt yaptıran öğrencilere topluluk ve sosyal aktiviteleri tanıtmak amacıyla, “Topluluk Tanıtım Günleri” düzenlendi.
Üniversitemiz Sosyal Yaşam Merkezinde gerçekleştirilen ve üç gün sürecek tanıtım etkinliğinde öğrenci toplulukları temsilcileri öğrencilere faaliyetleri hakkında bilgi vererek üye kaydı gerçekleştirdi.
Topluluk Tanıtım Günlerinde öğrencilerin kurduğu stantları ziyaret eden Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, öğrencilere yeni eğitim - öğretim yılında başarılar diledi. Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Celalettin VATANDAŞ, Prof. Dr. Gülsüm ÖZKAN ve Prof. Dr. Murat TAŞAN da stant ziyaretlerinde yer aldı.
Öğrenciler de derslerinden arta kalan serbest zamanlarını en iyi biçimde değerlendirmeleri ve ilgi alanlarına göre bilim, kültür, sanat ve sportif faaliyetlere katılmaları amacıyla açılan toplulukların tanıtım günlerine büyük ilgi gösterdi. Ayrıca Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi de bir stant ile tanıtım günlerinde yer aldı.
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren ve Bilimsel, Kültürel, Sportif ve Diğer Nitelikli olmak üzere toplam dört kategorideki 113 Öğrenci Topluluğu, açtığı ücretsiz kurslar ile öğrencilerin yanı sıra Üniversite personeline de kendilerini geliştirme imkânı sunuyor.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...