Namık Kemal Üniversitesi 2013 yılı öğrenci kayıtları 2 Eylül 2013 Pazartesi günü Değirmenaltı yerleşkesinde bulunan spor salonunda, öğrenci ve ailelerin heyecanlı katılımlarıyla başladı. Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek kayıtlar esnasında öğrencilerin arasında yer aldı. Üniversitemizi yeni kazanan öğrencilere hoş geldiniz diyerek başarılar diledi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...