Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi ÖSYM tarafından 2015 yılında yapılan ÖSYS Öğrenci Seçme ve Yerleştirme sonucunda üniversitemizi tercih eden öğrencilerin kayıtları yapılmaya başlandı.
Üniversitemize yerleşen öğrencilerin bir kısmı www.turkiye.gov.tr adresinden elektronik ortamda kayıtlarını yaparken, bir kısmı da bizzat yerleştikleri birimlerin öğrenci işlerine giderek müracaatlarını yapıyor.
2015-2016 akademik yılı için Üniversitemizde kayıt işlemlerinin 3-7 Ağustos 2015 tarihleri arasında yapılacağı bildirilirken, Türkiye’nin dört bir yanından üniversiteye gelen öğrenciler, fakülteler ve yüksekokullara kayıtlarını yaptırmaya başladı. Bu yıl 6 bin 759 öğrencinin Üniversitemiz birimlerine kayıt yaptırması bekleniyor.
Üniversiteye 2015-ÖSYS ile yerleşen adaylar için “e-kayıt” işlemleri 28 Temmuz-5 Ağustos 2015 tarihleri arasında www.turkiye.gov.tr adresinden yapılacağı ve ayrıntılı bilgilere öğrencilerin http://www.nku.edu.tr/ internet sitesinden ulaşabileceği bildirildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...