Üniversitemizde okumak üzere yurt dışından başvuran adayların girdiği Namık Kemal Üniversitesi 2015 Yılı Yurt Dışından Öğrenci Seçme Sınavı (NKUYÖS), üniversitemiz dersliklerinde gerçekleştirildi.
Amerika Birleşik Devletleri, Çin, Kazakistan, Türkmenistan, Bulgaristan, Yunanistan, Azerbaycan, Somali ve Almanya başta olmak üzere 65 ülkeden 2 bin 414 adayın başvurduğu NKUYÖS, üniversitemizdeki 39 derslikte yapıldı.
Lisans ve ön lisans programlarından toplam 190 öğrencinin üniversitemizde eğitim görmeye hak kazanacağı sınavda adaylara Matematik ve Genel Yetenek’ten 80 soru yöneltildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...