Üniversitemiz Piramit salonunda 2012 – 2013 Eğitim Öğretim dönemi Yabancı Diller Yüksekokuluna kayıt yaptıran öğrenciler için oryantasyon programı yapıldı.
Program 24 – 25 Eylül tarihleri arasında iki gün sürdü. Oryantasyon programı kapsamında programın ilk gününde Yabancı Diller Yüksekokulu ve ders işleyişi hakkında öğrencilere bilgiler verildi.
Programın ikinci gününde ise Kütüphane Daire Başkanlığı tarafından bilgilendirme toplantısı yapıldı, ardından kampüs yaşamı hakkında konferansa katılan öğrencilere bilgiler verildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...