Üniversitemiz Türk Müziği Devlet Konservatuvarının düzenlediği kültür-sanat etkinlikleri kapsamında Türk Halk Müziği Konserinde unutulmaz eserlere yer verildi.
Rektörlük Konferans Salonu’nda düzenlenen konserde Udda Türk Müziği Devlet Konservatuvarı Müdürü Yrd. Doç. Arda Göksu, gitarda Yrd. Doç. Dr. Muhittin Özdemir, viyolonselde Arş.Gör. M. Semih Karlıdağ, bağlamada Mustafa Kaya ve ritimde Yalçın Kaya türkü gelenek ve birikimimizin en güzel eserlerini müzikseverler için yorumladı.
Konserde “Havada Bulut Yok Bu Ne Dumandır?” “Sevda Olmasaydı”, “Hey Onbeşli”, “Odam Kireçtir” gibi türkü ve deyişler seslendirilirken, konsere gelen akademisyenler, öğrenciler ve Tekirdağlı müzikseverler alkışlarıyla topluluğa eşlik etti.
Konserin sonunda Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. İlker Özmutlu, günün anısına topluluğa teşekkür belgesi takdim etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...