Üniversitemiz kültürel etkinlikleri çerçevesinde Trakya Akademi Oda Müziği Konseri düzenlendi.
Piramit Salon’da gerçekleştirilen konserde Üniversitemiz Türk Müziği Devlet Konservatuarı Müdürü Yrd. Doç. Dr. Arda Göksu, üniversitemiz akademik, idari personeli ile öğrenciler ve Tekirdağlı müzikseverler katıldı.
Kemanlarda Eylül Öztürk ve Göknur Bilgin, viyolada Ayşe Yavuz, çelloda Handan Kaan ile piyanoda Bahadır Çokomay’dan oluşan Trakya Akademi sanatçıları, müzikseverlerden tam not aldı.
Trakya Akademi Oda Müziği Konseri, Üniversitemiz Türk Müziği Devlet Konservatuarı Müdürü Yrd. Doç. Dr. Arda Göksu tarafından Trakya Akademi sanatçılarına çiçek takdimiyle son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...