Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından düzenlenen ̋Sağlık Çalışanlarının Mesleki Sorumluluklar ve İş Güvenliği ̏ konulu konferans, Rektörlük Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
Konferansa Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Burhan Arslan, Tekirdağ İl Sağlık Müdürü Dr. Mehtap Şen, Üniversitemiz öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.
Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Z.Gönül Balkır tarafından verilen ̋Sağlık Çalışanlarının Mesleki Sorumluluklar ve İş Güvenliği ̏ konulu konferans ilgiyle dinlendi.
Konferans karşılıklı soru cevap şeklinde sona erdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...