Üniversitemizde ilk oryantasyon programı, hazırlık sınıfı öğrencilerine yönelik Yabancı Diller Yüksekokulu tarafından Rektörlük Konferans Salonu’ nda yapıldı.
Program açılışını yapan Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Şahbender Çoraklı gerçekleştirdiği konuşmasında öğrencilere hoşgeldiniz diyerek, başarılarının devamını diledi.
Öğrencilerin üniversite ve çevreyle uyum sürecini desteklemek, üniversitenin yapısını ve olanaklarını tanımalarına yardımcı olmak ve Tekirdağ’ ı yakından tanımak amacıyla düzenlenen oryantasyon programında, Yabancı Diller Yüksekokulu Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Gülay Bilgen ve Öğr. Gör. Hüseyin Kurt tarafından öğrencilere Yüksekokulun genel yapısı, yönetmelikler, uyulması gereken kurallar, idari ve akademik konularda öğrenciler bilgilendirildi.
Programa büyük ilgi gösteren öğrencilerin sorularının yanıtlanmasının ardından program son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...