Üniversitemiz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen “Mim Sanatı Üzerine Pandomim Gösterisi”, Piramit Salon’da gerçekleştirildi.
Gösteriye başta Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. İhsan Soysal, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Aysun Ünal, öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.
Ünlü pandomim sanatçısı Vedat Zar tarafından yapılan gösterinin ardından pandomim sanatı üzerine söyleşi gerçekleştirildi.
Pandomim sanatçısı Vedat Zar söyleşide, pandomim sanatı ve gelişimini, Türkiye’de pandomim sanatçıları ve pandomim sanatıyla ilgili yapılması gerekenleri dinleyicilerle paylaştı.
Söyleşiden sonra günün anısına pandomim sanatçısı Vedat Zar’a, Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. İhsan Soysal Üniversitemiz tabağını, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Aysun Ünal da Üniversitemizi simgeleyen hediyeler armağan etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...