Üniversitemizde “52. Kütüphane Haftası etkinlikleri”, "Kültür Tarihimizde Kitap ve Kütüphane" Konferansı ve 2015-2016 yılında Üniversitemiz Kütüphanesinden en çok yayın ödünç alan kullanıcılara ödüllerinin verilmesiyle son buldu.
Üniversitemiz Merkezi Derslik Binası Z4 derslikte düzenlenen “52. Kütüphane Haftası etkinlikleri”, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. M. İhsan Soysal’ın konuşmasıyla başladı. Etkinlik, geleneksel olarak her yıl tekrarlanan ve bu yıl da Üniversitemiz Kütüphanesinden en çok yayın ödünç alan kullanıcılara Rektör Yardımcımız Prof. Dr. M. İhsan Soysal tarafından ödüllerinin verilmesiyle devam etti.
Etkinlikte son olarak Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Tevfik Sütçü tarafından "Kültür Tarihimizde Kitap ve Kütüphane" Konferansı verildi.
Program, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...