Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi akademik ve idari personeli, Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreninde bir araya geldi.
Rektörlük Binası fuaye alanında düzenlenen törene Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Gülsüm ÖZKAN ve Prof. Dr. Murat TAŞAN, Genel Sekreter V. Dr. Öğr. Üyesi Fatih TUNA, Genel Sekreter Yardımcısı Adnan ARABUL ile akademik ve idari personel katıldı. Rektör Yardımcılarımızdan Prof. Dr. Celalettin VATANDAŞ, izinli olması dolayısıyla programa iştirak edemedi.
Samimi bir ortamda gerçekleşen törende Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, törene katılan üniversite personeli ile tek tek bayramlaştı.
Yaptığı konuşmada, Üniversitemizde Bayramlaşma törenlerinin geleneksel hale geldiğine vurgu yapan Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, “Tüm personelimizin Mübarek Kurban Bayramı’nı tebrik eder; birlikte nice sağlıklı, huzurlu ve mutlu bayramlara erişmemizi dilerim” dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...