Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi akademik ve idari personeli, Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreninde bir araya geldi.
Rektörlük Binası Fuaye Alanındaki TNKÜ Sergi Salonunda düzenlenen bayramlaşma törenine Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Gülsüm ÖZKAN ve Prof. Dr. Murat TAŞAN, Genel Sekreter Yardımcısı Adnan ARABUL, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı. Rektör Yardımcılarımızdan Prof. Dr. Celalettin VATANDAŞ, izinli olması dolayısıyla programa iştirak edemedi.
Yaptığı konuşmada, üniversitemizde bayramlaşma törenlerinin geleneksel hale geldiğine vurgu yapan Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, “Tüm personelimizin ve öğrencilerimizin Mübarek Kurban Bayramı’nı tebrik eder; birlikte nice sağlıklı, huzurlu ve mutlu bayramlara erişmemizi dilerim” dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...