Üniversitemiz Halk Oyunları Topluluğu tarafından Piramit Salon’da Halk Oyunları Gösterisi düzenlendi.
Üniversitemiz kültürel etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen Halk Oyunları Gösterisine, akademik ve idari personel ile Tekirdağlı sanatseverler büyük ilgi gösterdi.
Halk Oyunları Topluluğu'nun açılışta gerçekleştirdiği semazen gösterisi seyircilerden büyük alkış topladı. Topluluk, Tekirdağ yöresi halk oyunları ile katılımcıları coştururken; Zeybek Oyunları ile büyük beğeni kazandı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...