Trakya Üniversiteler Birliği (TÜB) etkinlikleri kapsamında, Üniversitemizde düzenlenen Güreş Müsabakaları tamamlandı.
Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) tarafından organize edilen güreş müsabakaları Üniversitemiz Spor Kompleksi’nde gerçekleştirildi.
Üniversitemizin halkoyunları gösterileriyle başlayan turnuva, Namık Kemal Üniversitesi sporcuları, Trakya Üniversitesi sporcuları ve Edirne Uzunköprü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü sporcularının da katılımıyla şölen havasında geçti.
Üniversitemiz Rektör Vekili Prof. Dr. Şefik Kurultay, Üniversitemiz Rektör Yardımcıları Prof. Dr. M. İhsan Soysal ve Prof. Dr. İsmail Yılmaz ile üniversitemiz akademik ve idari personelinin de izlediği müsabakalardan önce gerçekleştirilen yağlı güreş gösterileri, Tekirdağ Güreş Ağası Halil Sayı ve cazgır büyük ilgi gördü.
Müsabakalarda Üniversitemiz Rektör Vekili Prof. Dr. Şefik Kurultay, Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. İhsan Soysal ve Üniversitemiz BESYO Müdürü Doç. Dr. İlker Özmutlu tarafından sporculara ve katılımcılara teşekkür edilerek, ödülleri verildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...