Üniversitemiz akademik ve idari personeli ile ailelerinin katıldığı gitar ve bağlama kursları, Müzik Eğitmeni Turgay Turfan’ın öncülüğünde başladı. Büyük ilgi gören kurslar, Ekim ayı sonuna kadar devam edecek.
Üniversitemiz Spor Kompleksi’nde ücretsiz olarak verilen kurslar, üç gruptan oluşuyor: Büyükler Bağlama Kursu, Büyükler Gitar Kursu ve Gençler Gitar Kursu. Eğitimler, pazartesi –çarşamba 17.30’da “Büyükler Gitar”, salı-perşembe 17.30’da “Büyükler Saz” ve son olarak pazartesi- çarşamba günleri 14.00 ile 16.00 saatleri arasında “Gençler Gitar Kursu” adı altında gerçekleştiriliyor.
Müzik aleti öğrenmenin yanı sıra vakitlerini iyi değerlendirme ve sosyal etkinliklerde yer alma amaçlarını taşıyan kurs ilgilileri bekliyor.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...