Üniversitemiz Genel Sekreterlik görevini vekaleten yürüten Dr. Öğr. Üyesi Abdullah YİNANÇ, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Genel Sekreterlik görevini Pınarhisar Kaymakamı Murat EREN’e devretti.
Genel Sekreterlik makamında gerçekleştirilen devir teslim töreninde Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, görev değişikliğinin hayırlara vesile olmasını dileyerek, “Sayın Abdullah YİNANÇ’ın görevi süresince Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’ne yapmış olduğu değerli katkılarından dolayı teşekkür ederim. Sayın Murat EREN’in de devraldığı bayrağı en iyi şekilde taşıyacağına ve Üniversitemizi başarıyla temsil edeceklerine inanıyoruz. Hayırlara vesile olmasını temenni eder, görevlerinde muvaffakiyetler dilerim.” sözlerine yer verdi.
Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’in emeklerinden dolayı Abdullah YİNANÇ’a teşekkür belgesi takdim etmesinin ardından Abdullah YİNANÇ’ın da genel sekreterlik mührünü Kaymakam Murat EREN’e teslim etmesiyle program noktalandı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...