Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğü tarafından Muharrem Ayı dolayısıyla geleneksel Aşure ikramı gerçekleşti.
Üniversitemiz Sosyal Yaşam Merkezi’nde organize edilen etkinlikte Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Celalettin VATANDAŞ, Prof. Dr. Gülsüm ÖZKAN, Prof. Dr. Murat TAŞAN, Genel Sekreter V. Dr. Öğr. Üyesi Fatih TUNA ve Genel Sekreter Yardımcısı Adnan ARABUL; akademik ve idari personel ile öğrencilerimize aşure ikramında bulundu.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, Türk ve İslam Alemi için büyük bir öneme sahip olan Mübarek Muharrem Ayı’nın, tüm insanlığa bolluk, bereket ve huzur getirmesi temennisinde bulundu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...