Üniversitemizde Fatih Koleji yönetici ve öğretmenlerine Sürekli Eğitim Merkezinin düzenlediği öğretim programına katılmaları vesilesiyle senato odasında Sertifika töreni düzenlenerek başarı belgeleri verildi.
Sertifika törenine Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Aysun Ünal, NAKSEM (Namık Kemal Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi) Müdürü Doç. Dr. İsmail Yılmaz, NAKSEM Müdür Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Ümit Geçgel, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör Dilek Şahin ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Dr. Feyzullah Şahin katıldı.
Üniversitemiz Sürekli Eğitim Merkezi bünyesinde, 03 – 07 Eylül 2012 tarihleri arasında Tekirdağ Fatih Koleji yöneticileri ve öğretmenlerine 30 saat teorik ve 5 saat uygulamalı olarak Üstün Zekalı Bireylerin Tanılması Ve Eğitimlerinde Müfredat Farklılaştırma konusunda öğretim programı uygulandı. Öğretim programında başarılı olan katılımcılara başarı belgeleri verildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...