Üniversitemizde Ücretsiz Kurslar kapsamında 2012-2013 Eğitim-Öğretim yılı içinde Ebru Kursu, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Eğitmeni Çiler AKKAN tarafından 21 Şubat 2013 tarihinde hafta içi her Perşembe saat 17:30 da yapılacak olup, dersler Ziraat Fakültesi A Blok giriş kat altında gerçekleşecektir. Kursun Koordinatörlüğü Doç. Dr. Tuğba KİPER tarafından yapılacaktır. Daha önce Web üzerinden yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.
Kurs müracaatı için bizzat, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı'na başvurulup, form doldurulacaktır.
Afiş için tıklayınız.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...