Toplumu bilinçlendirmek ve süt tüketiminin artmasını teşvik etmek amacıyla her yıl 21 Mayıs günü kutlanan “Dünya Süt Günü”, Üniversitemiz Gıda Topluluğu ve Gıda Mühendisleri Odası Namık Kemal Üniversitesi Öğrenci Temsilciliği’nin ortaklaşa düzenledikleri etkinlikle Ziraat Fakültesi Giriş Katında kutlandı.
Etkinliğe Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. İhsan Soysal, Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet İstanbulluoğlu, Gıda Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mehmet Demirci, Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Fatih Konukçu, Teknik Bilimler Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. İsmail YILMAZ, öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet İstanbulluoğlu ve Ziraat Fakültesi Gıda Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mehmet Demirci’nin ve günün anlam ve önemini belirten konuşmalarının ardından stand kurularak ücretsiz süt dağıtımı yapıldı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...