15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Yürüyüşü’nde Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi mensupları da halkımızla birlikte yürüdü.
Yürüyüş kortejine Tekirdağ Valisi Aziz YILDIRIM ve il protokolü ile birlikte Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de katıldı. Tekirdağ Valiliğinden sahil dolgu alandaki tören alanına kadar süren yürüyüş büyük bir coşkuyla gerçekleşti. Vatandaşlarla beraber yürüyerek milli birlik ruhuna katkıda bulunan Rektör ŞAHİN ve Üniversitemiz personeli, buradaki etkinliklere de katıldı.
Program kapsamında 15 Temmuz 2016 gecesi hayatlarını feda eden 251 Demokrasi Şehidi saygıyla anılırken, hain darbeye karşı kazanılan Demokrasi zaferi de coşkuyla kutlandı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...