Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi Fransız Dili ve Edebiyat Anabilim Dalı tarafından organize edilen Bologna Sürecinde Paydaş Toplantısında Akdeniz Turistik Tesisler A. Ş. Club-Med temsilcileri Ziraat Fakültesi Konferans Salonu’nda toplantı düzenlendi.
Bologna Sürecinde Paydaş Toplantısına Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Burhan Arslan, Fen Edebiyat Fakültesi Fransız Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Ali Tilbe, Akdeniz Turistik Tesisler A. Ş. Club-Med İnsan Kaynakları temsilcileri Müge Saruhan ve Umut Alpman, öğretim elemanları ve öğrencileri katıldı.
Akdeniz Turistik Tesisler A. Ş. Club-Med İnsan Kaynakları temsilcileri Müge Saruhan ve Umut Alpman öğrencilere yaptıkları sunumda, 5 kıtada 76 tatil köyü olan Club-Med’in altmış yıllık tarihçesi, iş anlayışı, tatil köylerindeki yönetim ve organizasyon şeması ve dil bilen öğrencilerin Club-Med’de öğrendikleri dili geliştirmeleri için nasıl bir çalışma ortamı olduğunu anlattılar.
Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Burhan Arslan konuşmasında, katılımcılara duyduğu memnuniyeti ifade ettikten sonra, Bologna sürecinde dış paydaşlarla daha sık temas içerisinde olacaklarını, bu tür çalışma ortamlarının öğrencilerinin kendilerini geliştirmelerine katkı sağlayabileceğini ve Fen Edebiyat Fakültesi’nin inşaatına başlayıp kısa süre içerisinde bitirdikten sonra öğrencilerimizin kendini geliştirebilecekleri dil laboratuvarlarını daha iyi bir seviyeye getireceklerini söyledi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...