Üniversitemizin 2022 yılı kurumsal akreditasyon programına dahil olma yönündeki niyet beyanı Yüksek Öğretim Kalite Kurulu Başkanı tarafından uygun bulunmuş olup akreditasyon programının değerlendirilmesine yönelik bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Üniversitemizin tüm birimlerini kapsayacak şekilde yapılan toplantı, Birim Yöneticileri ve Kalite Komisyon Üyelerinin katılımıyla iki oturumda gerçekleştirildi.
Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bülent EKER: “Asıl amacı Üniversitemizde bulunan ISO belgelendirilme yapılarının oluşturulmasını sağlayabilmek ve ayrıca tüm birimler içerisinde EYS’nin uygulanabilir hale dönüşmesini temin etmek olan bu eğitim çalışmalarına Üniversitemizin her biriminden ilgili kişiler katılmakta ve katılan bu kişiler kendi birimlerinde, özellikle EYS uygulanmasında karşılaşılan sorunlar ve sorunların çözümlenmesi konusunda bilgilendirme yapmaktadır” şeklinde konuştu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...