Üniversitemiz 2012 – 2013 Eğitim Öğretim döneminde Fen Edebiyat Fakültesi, Ziraat Fakültesi, Tıp Fakültesi, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokuluna kayıt yaptıran öğrenciler için oryantasyon programı yapıldı.
Oryantasyon Eğitimi süresince programa katılan öğrencilere ilgili yönetmelik ve yönergeler ile Sağlık Kültür ve Spor Dairesi bünyesindeki Öğrenci Topluluklarını, öğrencilere dönük ücretsiz kursları, Üniversitemiz bünyesindeki kütüphane hizmetlerini, spor tesisleri ve kültürel ortamları tanımanın yanında, Farabi ve ERASMUS öğrenci değişim programları hakkında bilgiler verildi.
Oryantasyon programı öğretim görevlilerinin öğrencilerin sorularını yanıtlamasıyla son buldu. Öğrencilerimize yönelik düzenlenen oryantasyon programı, diğer Akademik Birimlerimizde de 26 Eylül 03 Ekim tarihleri arasında yapılacaktır.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...