Üniversitemiz Rektörlüğü tarafından düzenlenen “10 Kasım Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ü Ölümünün 75. Yıldönümünde Anma Programı”, 10 Kasım 2013 tarihinde Üniversitemiz Rektörlük Binası önünde gerçekleşti.
Üniversitemiz Akademik ve İdari personelin katıldığı program kapsamında Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. İhsan Soysal, Atatürk Anıtı’na Üniversitemizin çelengini sundu daha sonra 9:05’ de 2 dakikalık Saygı Duruşu esnasında Bayrağımız yarıya indirildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...