Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 85. Yılı dolayısıyla anma programı düzenlendi.
Rektörlük Atatürk Anıtı önündeki programa Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Gülsüm ÖZKAN ve Prof. Dr. Murat TAŞAN, Genel Sekreter V. Dr. Öğr. Üyesi Fatih TUNA, Genel Sekreter Yardımcısı Adnan ARABUL, Senato Üyeleri, Fakülte Dekanları, Enstitü, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokulu Müdürleri, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.
Törende Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Gülsüm ÖZKAN Atatürk Anıtına çelenk sundu.
Sonrasında Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. İlker DERE, “Atatürk ve Cumhuriyet” konulu bir konuşma gerçekleştirdi.
Törenin ardından Rektörlük Fuaye Alanında Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Resim Bölüm Başkanlığı öğretim üyeleri ve öğrencilerinin hazırladığı “Atatürk ve Eğitim” temalı resim sergisi ziyaret edildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...