Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Akademik Kurul Toplantısı, Piramit Salonu’nda yapılan törenle gerçekleştirildi.
Kurul Toplantısına Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet İstanbulluoğlu, Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şefik Kurultay ve öğretim elemanları katıldı.
Akademik Kurul Toplantısı konuşmalarına geçilmeden önce bir üst ünvana atanan öğretim elemanlarına Akademik giysi giydirme töreni yapıldı. Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Akademik Giysilerini giyen öğretim üyelerini kutlayarak başarılarının devamını diledi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...