Üniversitemizden 2013-2014 akademik yılında yemek bursu almaya hak kazanan öğrenci listesi açıklanmıştır. Öğrencilerimiz 04/11/2013 tarihinden itibaren yemek bursundan faydalanabileceklerdir.
Merkez kampus ile Çorlu Mühendislik Fakültesi ve Çorlu MYO’da öğrenim gören öğrencilerimiz mevcut öğrenci kimlik kartları ile kart dolum noktasına müracaat edip kartlarını aktivasyon etmeleri gerekmektedir.
İlçelerimizde öğrenim gören öğrencilerimiz ise öğrenim gördükleri Fakülte ve Meslek Yüksekokullarına müracaat edip yemek bursu almaya başlayacaklardır.
Listeye ulaşmak için tıklayınız
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...