Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Yelken Topluluğu takımı bu yıl “Kadına Şiddete Hayır” sloganı ile İzmir Urla İskele Liman’ında düzenlenen 10.Jimmy Key ve Universail Kupası 7.Üniversitelerarası Yelkenli Yat Yarışlarında üniversitemizi temsil etti.
Urla İslele Limanı'nda gerçekleşen 10. Jimmy Key Yat Yarışları'na IRC ve destek sınıflarında 49 yelkenli tekne, 49 üniversite takımı, 22 adet IRC gurubu, 27 adet destek sınıfı ekipleri arasında rüzgar şiddetinin 30 knota vardığı sert hava koşullarına rağmen ilk kez katıldığı yarışta takımımız her iki gün de grubunda 1. olarak hitami sınıfında 1.lik kupası almaya hak kazandı.
İki gün süren yarışların ardından Urla İskele Limanı içinde dereceye giren yelkenciler için ödül töreni düzenlendi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...