Üniversitemiz adına yarışarak 1.lik elde eden Yelken Topluluğu, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bülent EKER’i makamında ziyaret etti.
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Yelken Topluluğu takımı bu yıl “Kadına Şiddete Hayır” sloganı ile İzmir Urla İskele Liman’ında düzenlenen 10.Jimmy Key ve Universail Kupası 7.Üniversitelerarası Yelkenli Yat Yarışlarında üniversitemizi temsil etti.
Topluluk Koordinatörü Öğr. Gör. Özlem KAYA ve Üniversitemiz Yelken Takımı antrenörü Cenk TEKKAYA ile derece alan öğrencilerimizi makamında ağırlayan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bülent EKER öğrencileri kutlayarak başarılarının devamını diledi. EKER, “Gençlerimizi Üniversitemize bu gururu yaşattıkları için gönülden kutluyorum. Bu başarıların derslerinde ve hayatlarının her alanında devam etmesini diliyorum.” dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...