Üniversitemiz Yelken Topluluğu 2 bayan, 5 erkek takımdan oluşan 7 surboat takımı ile 29 Haziran-1Temmuz 2013 tarihleri arasında Şile Su Sporları Festivali’ne katıldı.
Şile Belediyesi, Şile Su Sporları Kulübü, Avusturalya Sufboat Ligi ve Avusturalya Military History Tours tarafından organizasyonu yapılan festivalde Üniversitemiz Yelken Topluluğu’nun 2 takımı finale kalarak başarı gösterdi.
1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı’nda yapılması planlanan final yarışları, olumsuz hava koşulları nedeniyle yapılamadı.
Kabotaj Bayramı törenlerinde kıyı emniyete ait kurtarma botunun hazırladığı özel gösteri ve denizden insan kurtarma tatbikatı, tahlisiye personellerinin can kayığı tumba gösterisi ve geleneksel yağlı direk yarışına yoğun ilgi gösterildi.
Gösteriler sonrasında Üniversitemiz Yelken Topluluğu Koordinatörü Öğr. Gör. Özlem Kaya'ya ve diğer katılımcılara Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...