İlki geçen yıl Üniversitemizde düzenlenen İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri bayan takımı voleybol turnuvasına bu yıl Çanakkale 18 Mart Üniversitesi ev sahipliği yaptı.
Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Terzioğlu Kampüsünde başlayan ve 4 gün süren turnuvaya Namık Kemal Üniversitesi, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, Trakya Üniversitesi ve Kırklareli Üniversitesi katıldı.
Üniversitemiz oynadığı tüm maçları 3-0 kazanarak turnuva şampiyonu oldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...