21-25 Mart 2022 tarihleri arasında Bartın Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen Voleybol 1.Lig Grup Müsabakaları'nda kadın ve erkek voleybol takımlarımız üniversitemizi temsil etti.
Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Elemanı Arş. Gör. Dr. Yasemin ARI idaresinde turnuvaya katılan erkek voleybol takımımız ikinci, kadın voleybol takımımız turnuvayı üçüncülükle tamamladı.
Turnuva süresince üstün performans gösteren sporcularımızı ve teknik ekibimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...