Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı tarafından üniversitelere gönderilen ilgili yazı gereği, Van İlimizde meydana gelen şiddetli deprem nedeniyle Yüzüncü Yıl Üniversitesi’nin ihtiyaçlarına ilişkin yapılan incelemeler sonucunda saptanan eksikliklerin en acilinin üniversitenin prefabrik ev ihtiyacı olduğu bildirilmiştir. Bu doğrultuda Üniversitemiz, Yüzüncü Yıl Üniversitesi’ne 2 prefabrik ev göndermiştir.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...