Üniversitemiz ile Türkiye Vakıflar Bankası arasında üniversitemiz personelinin maaş, ücret ve diğer ödemlerinin Türkiye Vakıflar Bankası Bankomat-724 sistemi aracılığı ile ödenmesine ilişkin maaş protokolü imzalandı.
İmza törenine Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Türkiye Vakıflar Bankası Trakya Bölge Müdürü Hamza Yıldız, Vakıfbank Tekirdağ Şube Müdürleri ve Üniversitemiz Strateji Daire Başkanı Arzu Alkanat katıldı.
Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, yapılan ihale neticesinde maaş ödemelerinin yapılması işi Türkiye Vakıflar Bankası Tekirdağ Şubesi tarafından kazanıldığını söyledi. Anlaşmanın 3 yıl boyunca geçerli olacağını kaydeden Prof. Dr. Osman Şimşek, “Protokolün her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...