Üniversitemiz yetkilileri, Linz Johannes Kepler Üniversitesi ile işbirliği anlaşması için gittiği Avusturya’da, 14 Eylül 2012 tarihinde Türkiye Cumhuriyeti Viyana Büyükelçisi Ayşe Sezgin’i ziyaret etti.
Ziyarete Rektörümüz Prof. Dr. Osman Şimşek, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. İhsan Soysal ve İktisadi İdari Bilimler Öğretim Üyesi Doç. Dr. Alpay Hekimler katıldı.
Nezaket ziyaretinde Türkiye Cumhuriyeti Viyana Büyükelçisi Ayşe Sezgin’e, Üniversitemizdeki gelişmelerden bahsedilip Avusturya ve Türk öğrencileri hakkında bilgiler alındı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...