Dünya Kadınlar Günü etkinliği kapsamında 6 Mart 2013 tarihinde Üniversitemiz Piramit Salonu’nda bir dizi aktivite gerçekleştirildi.
Etkinliğe Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek ile Eşi Zehra Şimşek, Kadın Sorunları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Gülen Özdemir, Türk Kadınlar Birliği Tekirdağ Şube Başkanı Nural Ülker, Türk Kadınlar Birliği üyeleri ve Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Türk Kadınlar Birliği üyeleri katıldı.
Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, etkinlikte yaptığı konuşmada, kadının toplumsal hayattaki yeri ve önemine değindi.
Etkinlikte önce Üniversitemiz tanıtım filmi gösterildi. Üniversitemiz kurma ve yaşatma derneği üyelerinden Mübeccel Karaevli ve Türk Kadınlar Birliği Tekirdağ Şube Başkanı Nural Ülker'in konuşmalarından sonra müzik dinletisi ile etkinlik tamamlandı. Ayrıca toplantı kapsamında ilimiz kadın girişimcilerinden Gülseren Gürkan tarafından otantik bebek ve köy hayatını canlandıran bir sergi düzenlendi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...