Üniversitemiz, birçok üniversite ile birlikte Kırgızistan Türkiye Manas Üniversitesi koornatörlüğünde “Türk Dünyası Dijital Vatandaşlığı İş birliği Protokolü”ne imza attı.
Kırgızistan Türkiye Manas Üniversitesi koordinatörlüğünde yürütülecek olan “Türk Dünyası Dijital Vatandaşlığı” başlıklı projeyle ilgili faaliyetlerin etkin bir şekilde sürdürülebilmesi için projenin ikinci aşaması gerçekleştirilerek online olarak düzenlenen İş birliği Protokolü törenine katılan Üniversitemiz de dahil olmak üzere 29 üniversite imzaladı.
Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, imzaladığı “Türk Dünyası Dijital Vatandaşlığı İş birliği Protokolü”nün hayırlara vesile olmasını temenni ederek, bunun ilerideki süreçte yeni gelişmelerin temeli olacağını kaydetti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...