Üniversitemiz Tıp Topluğu tarafından 25 – 26 Ekim 2011 tarihleri arasında başlatılan “Van Halkının Acılarını Paylaşıyoruz” yardım kampanyasına, Sinema, Bisiklet, Gıda, Bilim ve Düşünce, Latin Dans, Tiyatro, Müzik, Radyo, Namık Kemal ve Atatürkçü Düşünce toplulukları da destek vererek, 25 – 28 Ekim tarihleri arasında Van Halkının ihtiyacı olan malzemeler toplandı.
Van Halkının Acılarını Paylaşıyoruz” yardım kampanyasında, battaniye, polar, kışlık giysi, eldiven, atkı, çorap, kadın pedi, bebek bezi, bebek maması, kışlık bebek giysileri, kuru gıda vb. gibi elzem olan ihtiyaçlar Üniversitemiz toplulukları tarafından hızlı bir şekilde toplanarak, PTT Kargo aracılığıyla Van Valiliğine teslim edildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...