Namık Kemal’in vefatının 124. Yılı vesilesiyle düzenlenen anma programı çerçevesinde Üniversitemiz Tiyatro Topluluğu, Tekirdağ Belediyesi Kültür Merkezinde (BKM) Namık Kemal’in “Vatan Yahut Silistre” adlı eserini sahneledi.
İzleyenlerin büyük ilgisini ve beğenisini kazanan oyuna Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Burhan Arslan, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan Boynukara, Prof. Dr. Birol Emil, Genel Sekreter Tekin Yenigün, öğretim elemanları, öğrenciler ve Tekirdağlılar katıldı.
Programın sonunda Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Burhan Arslan Tiyatro Topluluğu Koordinatörü Doç. Dr. Fulya Tan'a Plaket Verdi
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...