Namık Kemal Üniversitesi, Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Tekstil Teknolojisi ve Giyim Üretim Teknolojisi Programı öğrencilerine yönelik, Artsan Tekstil ve Transfer Kâğıtları San. Ve Tic. Lmt. Şti. sahibi ve genel müdürü Sayın Arif Mazman tarafından “Transfer ve Dijital Baskı” konulu bir eğitim verildi.
Öğrenciler eğitim kapsamında transfer baskı makinesiyle uygulama yapma imkânı buldular. Ayrıca farklı baskı çeşitleri ile ilgili örnekleri de inceleyerek konu hakkında detaylı bilgi aldılar. Uygulama için getirilen Pres Baskı Makinesi eğitim sonunda okulumuza hibe edildi.
Eğitim sonunda Sayın Arif Mazman’a Sayın Tayfun Deveci’ye eğitim ve öğretime katkılarından dolayı Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Cevdet Arıtaşı ve Öğr. Gör. Harun Eker tarafından günün anısına plaket ve çiçek takdim etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...