Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından Üniversitemizde ilk defa düzenlenen “Proje Günleri”nde görev alan öğrencilere teşekkür belgeleri 05 Haziran 2013 tarihinde Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu konferans salonunda düzenlenen törenle verildi.
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu müdürü Doç.Dr.İsmail YILMAZ “Proje Günleri etkinliğimiz üniversitemizde bu anlamda yapılan ilk olma özelliğini taşımaktadır. Proje günlerinde öğrencilerimize fırsat ve imkan verildiği takdirde çok başarılı işler ortaya çıkartabileceklerini gördük. Stantlarımıza da ilgi çok büyük oldu. Bu etkinliği düzenlemede en büyük gücü akademik personelimizden ve siz öğrencilerimizden aldık. Sizlere ve emeği geçen akademik ve idari personelimize çok teşekkür ederim” dedi.
Daha sonra proje günlerinde görev alan öğrencilere teşekkür belgeleri dağıtıldı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...