Üniversitemiz Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda 08.01.2024 tarihi saat 10:00'da "Klinik Mühendislik Birimleri" konulu bir söyleşi gerçekleştirildi.
Teknik Bilimler MYO Amfisinde gerçekleştirilen söyleşiye Biyomedikal Teknikerleri Derneğinden Zafer YALDIZ ve İsmail ŞAHİN ile Davon Bilişim'den Burak KARAKOYUN konuşmacı olarak katıldı.
Üniversitemiz Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Programından ve Çorlu Mühendislik Fakültesi Biyomedikal Mühendisliği Programından öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği söyleşide Klinik Mühendislik Birimlerinin yapısı, dünü, bugünü ve geleceği ele alındı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...