Üniversitemiz Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü ve Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Toplumsal Katkı Kalite Alt Çalışma Grubu önderliğinde; Tekstil, Giyim, Ayakkabı ve Deri Bölümü Giyim Üretim Teknolojisi Programı öğrencilerinin katkıları ve Tekirdağ Özel Eğitim Meslek Okulu öğrencileri ile birlikte Otizm Haftası çerçevesinde planlanmış olan Land Art (Arazi Sanatı) Workshop etkinliği gerçekleşti.
Misafir öğrenciler ile birlikte Teknik Bilimleri MYO öğrencileri ve alt çalışma grubu üyeleri renkli ponponlar yaparak arazi süslemesi yaptılar.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...