Üniversitemiz, “Üniversite Tanıtım Günleri” ne katıldı. Üniversitemiz, 26 Aralık 2013 Perşembe günü Kocaeli Darıca Belediyesi ev sahipliğinde bu yıl 2. si düzenlenen “Üniversite Tanıtım Günleri ne katılarak Lise öğrencileri ile buluştu.
Çok sayıda üniversitenin yer aldığı etkinlikte üniversitelerin temsilcileri, öğrencilere ve velilere kurumları ile ilgili bilgiler vererek sorularını yanıtladı.
Üniversitemize ilginin büyük olduğu tanıtım gününde; Üniversitemizin bulunduğu konumdan, fakültelerimizden, bölümlerimizden ve sosyal imkânlarından bahsedilerek tüm öğrencilere üniversitemizi tanıtıcı broşürler, kataloglar ve çeşitli materyaller dağıtıldı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...