Üniversitemiz, Tekirdağ Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen Üniversite Tanıtım Fuarı’na katılarak üniversite adaylarıyla buluştu.
Bu yıl 13.sü düzenlenen ve 56 Üniversite’nin katılım sağladığı Üniversite Tanıtım Fuarı’na Üniversitelerin tanıtım temsilcileri, öğretmenler, lise öğrencileri ve veliler katıldı.
Üniversitemiz standımızı ziyaret eden çok sayıda üniversite adayı öğrenci, kariyer hedeflerinde yer alan bölüm ve programlarla ilgili akademik ve idari personelimizden bilgi aldılar.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...