12.12.2023 tarihinde Üniversitemiz Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü ile Tekirdağ Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü işbirliğinde; Aile Eğitim Programına bağlı olarak aile içi iletişim, sağlık, medya, hukuk ve iktisat alanlarında yetişkin bireylere eğitim veren meslek elemanlarına (sosyal çalışmacı, sosyolog, psikolog, psikolojik danışman ve avukat) yönelik olarak Aile Eğitim Programı Eğitici Gelişim ve Değerlendirme Programı kapsamında “Etkili İletişim Becerileri” konulu eğitim düzenlendi.
Üniversitemiz Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdür V. Doç. Dr. Gökmen KANTAR tarafından verilen eğitime, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Ayşe Mine İŞLER ve Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü Öğr. Gör. Esra SOĞANCI BAYAR da katılım sağladı.
Eğitim, Teşekkür Belgesi ve Çocuk Evleri Sitesinde koruma altında bulunan çocukların hazırladığı eserlerin Tekirdağ Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hüseyin ÖZDEMİR tarafından takdim edilmesi ile son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...