Üniversitemiz 2012 – 2013 Eğitim – Öğretim döneminde Sağlık Yüksekokulu, yeni katılan Öğrencilerimize Üniversitemiz Piramit salonunda 01 Ekim 2012 tarihinde Oryantasyon Eğitim programı uyguladı.
Üniversitemizin tanıtım videosu ile başlayan programda öğrencilere Üniversitemizin idari yapısı, ilgili yönetmelik ve yönergeler, Sağlık Kültür ve Spor Dairesi bünyesindeki öğrenci toplulukları, ücretsiz kurslar, spor tesisleri, kütüphane hizmetleri, Tekirdağ hakkında bilgiler verildi.
Oryantasyon Eğitim programında Sağlık Yüksekokulu Müdürü Sayın Doç. Dr. Recep Alp öğrencilerin hemşirelik eğitimi, ders geçme, sınav sistemi, Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü ve Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi arasındaki entegrasyon programı, intörnlük sistemi ve yönetmeliklerle ilgili sorularını cevapladı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...