Üniversitemiz Saray Meslek Yüksekokulu Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programı 2. sınıf öğrencileri Ferdi Namlı, Ahmet Arıslan, Dilek Tuna, Muhammed Ulu, Zeynep Karakyım, İlknur Uçucu ve Mesut Soğancıoğlu, Yüksekokulumuzdan ve yaşadıkları çevreden topladıkları mavi plastik kapakları Engelliler yararına kullanılmak üzere Saray Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Mehmet Bilecen, Kent Konseyi Genel Sekreteri Savaş Korucuoğlu ve Engelliler Derneği Başkanı Levent Yörük’e teslim ettiler.
Kent Konseyi Başkanı Mehmet Bilecen, arkadaşların duyarlı davranışları sayesinde ilçemizde ve çevrelerinde yaşam artık daha engelsiz olacağını ifade ederek, kendilerine teşekkür etti.
Biz de, Üniversitemiz adına öğrencilerimizi bu duyarlı davranışları nedeniyle kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...